Marcel Ciolacu: “Niciodată nu voi putea fi “un oficial”, ci întotdeauna voi sta în mijlocul oamenilor”

„Niciodată nu voi putea fi ‘un oficial’, ci întotdeauna voi sta în mijlocul oamenilor”, afirmă premierul Marcel Ciolacu. El a postat câteva fotografii realizate după ceremonia organizată de Ziua Marinei.

„Vă mulțumesc pentru ziua de astăzi! Faleza din Constanța este incredibilă! Energia pe care mi-o transmiteți de fiecare dată îmi dă putere pentru a depăși toate provocările acestei guvernări”, scrie pe Facebook Marcel Ciolacu.

Premierul a publicat câteva fotografii realizate după ceremonia organizată de Ziua Marinei.

„Niciodată nu voi putea fi , ci întotdeauna voi sta în mijlocul oamenilor! De acolo vin și acolo mă simt cel mai bine”, încheie Ciolacu.

Premierul a participat,marți, alături de președintele Klaus Iohannis și de liderul PNL, Nicolae Ciucă, la Constanța, la ceremonia organizată de Ziua Marinei.

Andrada Ionescu
Andrada Ionescu
Andrada este un jurnalist cu experiență care acoperă subiectele de actualitate din România. Absolventă de Sociologie, Andrada Ionescu are un background care îmbină jurnalismul cu marketingul politic și îi oferă un plus în selectarea informațiilor pe care le prezintă cititorilor.

Ultimele știri

Anchetele Lumea Politică

Articole pentru tine