George Simion, candidatul AUR la alegerile prezidențiale a făcut declarații după închiderea urnelor și publicarea primelor exit-poll-uri.

George Simion, candidatul AUR la alegerile prezidențiale a făcut declarații după închiderea urnelor și publicarea primelor exit-poll-uri.
La scurt timp după închiderea urnelor, George Simion a susținut o declarație de presă de la sediul său de campanie.
George Simion le-a cerut reprezentanților AUR din secțiile de votare să fie vigilenți la numărarea voturilor.
Președintele AUR le-a mulțumit și partenerilor săi din SUA, Polonia și Portugalia care i-au fost alături.
Ultimele știri
Pentru a oferi o experiență cât mai plăcută, noi și partenerii noștri folosim tehnologii precum cookie-urile pentru a stoca și / sau a accesa informații despre dispozitivul tău. Consimțământul față de aceste tehnologii ne va permite nouă și partenerilor noștri să procesăm date cu caracter personal, cum ar fi comportamentul de navigare sau ID-uri unice pe acest site și să afișăm reclame (ne)personalizate. Neacordarea sau retragerea consimțământului poate afecta negativ anumite caracteristici și funcții.
Fă clic mai jos pentru a consimți la cele de mai sus sau pentru a face alegeri mai detaliate. Opțiunile tale vor fi aplicate doar pe acest site. Poți modifica oricând setările, inclusiv prin retragerea consimțământului, utilizând comutatoarele din Politica privind Cookie-urile sau făcând clic pe butonul de gestionare a consimțământului din partea de jos a ecranului.